Зустріч студентів з представниками міжнародної молодіжної організації «AIESEC-Київ»
Загальна інформація
24 листопада 2014 року відбулася зустріч представників громадської організації Локальний комітет представництва міжнародної молодіжної організації «AIESEC-Київ» з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ, на якій було презентовано програми стажування у зимово-весняний період 2014-2015 рр.
Наукове товариство студентів,
аспірантів, докторантів та
молодих вчених КНТЕУ
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)