Cтуденти-правознавці КНТЕУ здобули 3-є місце на Всеукраїнському правовому VIP-турнірі
Загальна інформація
28 листопада 2014 року cтуденти-правознавці КНТЕУ здобули 3-є місце на Всеукраїнському правовому VIP-турнірі, організованому за підтримки Координаційної Ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Участь у турнірі взяли 19 команд з 18 ВНЗ України. КНТЕУ представляла команда студентів-правників «Factum»: Бєлікова Анастасія, Бонь Богдан (капітан команди), Іванченко Анатолій, Сидоренко Роман. Рівень теоретичних і практичних знань студентів КНТЕУ отримав високу оцінку членів журі та учасників заходу. Представники команди «Factum» нагороджені кубком, іменними дипломами та цінними подарунками.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)