КНТЕУ відвідала делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України
Загальна інформація
22 січня 2015 року до КНТЕУ завітала делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП) з метою обміну досвідом.
Делегацію НУБіП познайомили з різними аспектами діяльності та життя КНТЕУ: матеріально-технічною базою, науковим та методичним забезпеченням університету.
Співпраця між ВНЗ України є запорукою їх розвитку. Так як КНТЕУ є одним із лідерів української освіти, його досвід може стати гарним прикладом для наслідування. Кожна зі сторін привнесе для себе щось нове та дуже корисне, – зазначив ректор НУБіП Ніколаєнко Станіслав Миколайович.
Зустріч відбулася у дружній та невимушеній атмосфері і ми впевнені, що наша співпраця буде більш тісною, а розвиток університетів покращить якість української освіти!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)