КНТЕУ відвідала делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України

22 січня 2015 року до КНТЕУ завітала делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП) з метою обміну досвідом.

Делегацію НУБіП познайомили з різними аспектами діяльності та життя КНТЕУ: матеріально-технічною базою, науковим та методичним забезпеченням університету.

Співпраця між ВНЗ України є запорукою їх розвитку. Так як КНТЕУ є одним із лідерів української освіти, його досвід може стати гарним прикладом для наслідування. Кожна зі сторін привнесе для себе щось нове та дуже корисне, – зазначив ректор НУБіП Ніколаєнко Станіслав Миколайович.

Зустріч відбулася у дружній та невимушеній атмосфері і ми впевнені, що наша співпраця буде більш тісною, а розвиток університетів покращить якість української освіти!

22.01.2015
adv