Потрібна твоя допомога!!!

У зв’язку з нагальною необхідністю, просимо всіх небайдужих долучитись до підготовки перев’язочного матеріалу для Відділення гнійної хірургії ГВМКЦ «Головного військового клінічного госпіталю».

Допомогти може кожен і для цього не потрібно багато вільного часу або грошей. Насправді достатньо лише 3 години присвятити добрій справі. І твої 3 години помножені на 3 години десятків однодумців дадуть вражаючі результати.

Волонтери КНТЕУ вже протягом тривалого часу забезпечують Відділення гнійної хірургії ГВМКЦ «Головного військового клінічного госпіталю» перев’язочними матеріалами.

Ми щиро вдячні кожному небайдужому, хто долучається до наших ініціатив і робить свій вклад у перемогу України.

За детальнішою інформацією звертатись у відділ навчально-виховної роботи КНТЕУ (каб. 346). Поетапна інструкція з виготовлення перев’язочного матеріалу представлена на малюнках.

До акції вже долучились: навчально-методичний відділ, відділ навчально-виховної роботи, відділ організації та контролю діловодства, деканат  факультету фінансів та банківської справи, кафедра вищої та прикладної математики, деканат факультету ресторанно-готельного та  туристичного бізнесу, кафедра туризму та рекреації, кафедра  готельно-ресторанного бізнесу, кафедра інженерно-технічних  дисциплін, кафедра  технології  і  організації ресторанного господарства, рада  студентського самоврядування КНТЕУ.

Долучайся до добрих справ!

26.01.2015
adv