КНТЕУ та АIESEC провели круглий стіл у форматі «Наукового кафе»

6 лютого 2015 року Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ спільно з міжнародною студентською громадською організацією «АIESEC» ініціювали проведення круглого столу для студентів різних країн світу у форматі «Наукового кафе».

Під час дискусії обговорювалися важливі проблеми сучасної молоді та шляхи їх вирішення у різних країнах:
1. Вплив ментальності і культури народів на інтеграційні процеси у світі.
2. Системи освіти і можливості працевлаштування випускників вузів у різних країнах.
3. Оцінка світовою спільнотою прагнень України до інтеграції в ЄС.
4. Роль і відповідальність молоді в реформуванні своєї країни.
5. Спілкування і етикет: взаєморозуміння представників східної, європейської, слов’янської та американських культур.

Всі обговорення відбувалися в дружній, теплій атмосфері англійською мовою. Активісти Наукового товариства КНТЕУ обмінялися контактами зі студентами-іноземцями і планують подальше співробітництво у науковій та культурній сферах.

06.02.2015
adv