Військовослужбовці: турбота колективу КНТЕУ зігріває душу й тіло

25 лютого 2015 року студенти та працівники університету відвідали військову частину в Деснянському районі. В цей складний для країни час колектив університету не може лишитися осторонь та намагається усіма силами допомогти бійцям, які захищають нашу Батьківщину. Представниками університету було передано близько ста термочашок, які згодом поїдуть до наших бійців на передову.

Представники офіцерського складу військової частини з радістю відповідали на наші питання та розповідали, що необхідно військовій частині та які технології застосовуються при воєнній підготовці бійців.

Сподіваємось, що наш вклад допоможе захисникам зігрітися, а тепло нагадуватиме, що вдома їх дуже люблять та чекають.

Колектив університету і надалі намагатиметься робити все можливе, щоб допомогти героям, які зараз борються за майбутнє кожного з нас.

25.02.2015
adv