Обмін досвідом: екскурсія до делікатес-маркету «Le Silpo.»

В рамках співпраці КНТЕУ з торговельними організаціями та з метою вивчення інновацій в галузі торгівлі  5 березня 2015 р. відбулася екскурсія до делікатес-маркету «Le Silpo.», який знаходиться за адресою вул. Басейна, 6  у складі декана факультету товарознавства і торговельного підприємництва Осики В.А., завідувача кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Белінської С.О. та викладачів ФТТП.

З організацією роботи магазину «Le Silpo.», що являє собою новий преміум формат супермаркетів мережі «Сільпо», ознайомила керуюча Галина Дрейт. Під час проведення екскурсії було відвідано відділи магазину, складські приміщення, цехи з виробництва власної продукції. Крім того, було ознайомлено з провідними практичними методами та специфікою приймання окремих груп товарів, формування товарної викладки в магазині, принципами управління товарними запасами.

05.03.2015
adv