Курс першої медичної допомоги: знати, вміти, врятувати

4-5 березня 2015 року зусиллями волонтерів КНТЕУ було проведене чергове заняття курсів першої медичної допомоги для наших студентів та працівників.

Учасники курсів дізналися про:

• алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях;
  • принципи надання екстреної медичної допомоги;
  • огляд місця події та обстеження постраждалого;
  • дії при порушенні прохідності дихальних шляхів;
  • серцево-легеневу реанімацію;
  • дії при шоці, термічних ураженнях, кровотечах;
  • правила транспортування постраждалого;
  • комплектацію та призначення медичної аптечки.

Особлива увага приділялася відпрацюванню навичок на спеціальних манекенах-тренажерах, що дозволило не просто оволодіти теоретичними знаннями, а й практичними вміннями проведення серцево-легеневої реанімації, прийому Хеймліка, зупинки кровотечі, іммобілізації шиї, хребта, кінцівок, транспортування потерпілих.  Учасники  виявили неабиякий інтерес до курсу та активно брали участь в усіх практичних вправах, а найважливіше – отримали безцінні знання та вміння.

05.03.2015
adv