Випуск бакалаврів КНТЕУ: за Вами майбутнє!
Загальна інформація
12 березня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів заочної форми навчання.
Майже 1500 випускників усіх факультетів отримали диплом державного зразка.
Вітаючи випускників із цією вирішальною подією у їхньому житті, проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Леонідівна Шаповал наголосила: «Професійний фах – це надзвичайно важливо. Але не менш важливо в наш складний час залишатися такими небайдужими та свідомими людьми, як Ви. Пам’ятайте – за Вами майбутнє країни». Світлана Леонідівна запросила випускників не забувати рідну Alma mater та повертатися сюди як до осередку спокою і надійності.
Молоді спеціалісти запевнили, що гідно нестимуть звання випускника Київського національного торговельно-економічного університету.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)