Випуск бакалаврів КНТЕУ: за Вами майбутнє!

12 березня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті  відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів заочної форми навчання.

Майже 1500 випускників усіх факультетів отримали диплом державного зразка.

Вітаючи випускників із цією вирішальною подією у їхньому житті, проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Леонідівна Шаповал наголосила: «Професійний фах – це надзвичайно важливо. Але не менш важливо в наш складний час залишатися такими небайдужими та свідомими людьми, як Ви. Пам’ятайте – за Вами майбутнє країни». Світлана Леонідівна запросила випускників не забувати рідну Alma mater та повертатися сюди як до осередку спокою і надійності.

Молоді спеціалісти запевнили, що гідно нестимуть звання випускника Київського національного торговельно-економічного університету.

12.03.2015
adv