Свято весни в студмістечку

12 березня 2015 року о 20:00 в актовій залі гуртожитку №3 відбувся захід під назвою «Свято весни». Окрім студентів на святі були присутні почесні гості: директор студмістечка Последнік І.М., заступник директора студмістечка Сиса О.В., заступник декана ФТТП з навчально-виховної роботи Михайлов С.В., заступник декана ФФБС з навчально-виховної роботи Антонюк О.А., начальник виховного відділу Кладченко М.В., голова РСС КНТЕУ Кузьменко О.С., завідувач гуртожитку №4 Базилюк Г.І., завідувач гуртожитку №2 Белешко Л.Ф.

Учасників оцінювало журі у складі: Кладченко М., Кузьменко О., Кулик Ю., Семенович Л. У програмі свята були різні конкурси, розважальні програми та музичні паузи, які створювали святкову та романтичну атмосферу. Із самого початку кожна пара завоювала своїх уболівальників, але найбільшу прихильність здобула пара-сюрприз у складі заступника декана з навчально-виховної роботи ФТТП Михайлова С.В. та заступника директора студмістечка Сиса О.В., вони проявили креативний та харизматичний підхід до журі і вболівальників  та завоювали титул «Ідеальна пара». Титул «Найромантичніша пара» завоювали Катерина та Владислав, найкмітливіша - Анастасія та Данило, а найвеселішою визнали пару Сергія і Надії.  Усі учасники та глядачі отримали неймовірний заряд емоцій, а свято, яке було організовано на високому рівні завдяки РСС гуртожитків, пройшло у дружній, теплій та незабутній атмосфері.

Ідеальна пара стараннями студентської профспілки університету отримала солодкий приз у вигляді апетитного шоколадного тортика, який разом смакували після закінчення свята усі учасники та організатори.

за матеріалом  РСС гуртожитків

11.03.2015