Відомі переможці конкурсу студентських робіт в галузі «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці»

17 березня 2015 року у м. Харкові відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських робіт в галузі «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці», для участі у якій були запрошені доцент кафедри менеджменту Миколайчук І.П. (як член галузевої конкурсної комісії), студентка 5-го курсу ФЕМП 14-ї групи КНТЕУ Гребенюк Наталія Сергіївна та випускниця ФЕМП 2015 року зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Шевченко Інна Олександрівна.

За результатами конкурсу Гребенюк Н.С. отримала диплом 1-го ступеня – за презентацію наукової роботи на тему «Соціально-психологічний клімат трудового колективу», а Шевченко І.О. – диплом 3-го ступеня – за презентацію  наукової роботи на тему «Формування комунікативної політики підприємства» (науковий керівник студентів – к.е.н., доц. Миколайчук І.П.).

Вітаємо переможців конкурсу!

17.03.2015