Безпечна подорож - правила поведінки: воркшоп від студентів та викладачів ФРГТБ

13-19 березня 2015 року в рамках VIІ Консумерського фестивалю студентами та викладачами кафедр готельно-ресторанного бізнесу і туризму та рекреації  факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу було проведено ворк-шоп «Безпечна подорож в небезпечні часи» в загальноосвітніх закладах міста Києва.

Захід проводився у ліцеї № 157 та у гімназії №39 ім. Гетьмана Б. Хмельницького, Економіко-правовому ліцеї та школі №189. У його підготовці та проведенні взяли участь студенти ФРГТБ: Туник Олександр (3 курс 9 група), Глушко Володимир (5 курс 1а група), Дорошенко Наталія (5 курс 1а група) під керівництвом викладачів Охріменко А.Г., Опанасюк Н.А.

Під час ворк-шопу було розглянуто ряд питань забезпечення безпеки туристичного продукту, проаналізовано зарубіжний досвід захисту прав туристів, а також відповідальність туроператорів за неякісне надання туристичних послуг. Особливу увагу при проведенні заходу було приділено захисту прав туристів у надзвичайних та екстремальних ситуаціях під час подорожей. Обговорено механізми отримання компенсацій та недопущення виникнення загроз життю та здоров’ю громадян під час подорожей. Отримана інформація допоможе учнівській молоді вміти правильно відстоювати свої права під час відпочинку.

Учні мали змогу поставити питання щодо захисту прав туристів, особливостей навчання та вступної кампанії у Київському національному торговельно-економічному університеті.

19.03.2015
adv