Візитна картка КНТЕУ: гостинність від щирого серця

Після Днів гостинності на кафедрі менеджменту для  учнів школи № 166 Солом’янського району під час проведення Дня відкритих дверей в КНТЕУ, за їх численними проханнями, викладачі провели з майбутніми абітурієнтами ще один День гостинності, але приїхавши безпосередньо до школи.

Сотні питань та безліч відповідей  стали результатом 2-х годинної розмови у дружній атмосфері закладу. Директор школи Панько Світлана Олексіївна сприяла проведенню зустрічі та налагодженню зв’язків із учнями 11-го класу. Учні виявили надзвичайну зацікавленість щодо всіх  факультетів,  спеціальностей, форм навчання та умов вступу. Як свідомі за своє майбутнє особистості, вони також переймалися можливостями щодо саморозвитку та студентським життям поза навчальним процесом.

Викладачі кафедри менеджменту дали вичерпні відповіді на поставлені запитання. З приємними враженнями й позитивними емоціями знову запросили учнів відвідати КНТЕУ, який згодом стане для них рідною домівкою та першим кроком в майбутнє доросле життя.

18.03.2015
adv