Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Туризм»: перемога за нами

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Туризм»

20 березня 2015 року у Львівському інституті економіки і туризму відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Туризм» у 2014/15 навчальному році.

Другий тур проведено у два етапи:

-рецензування;

-науково-практична конференція.

На конкурс подано 75 наукових робіт з різних регіонів України. За результатами рецензування визначено 20 найкращих робіт, автори яких взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції для презентації та захисту роботи.

За результатами конкурсу визначено 10 переможців, до яких увійшли і студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ, які отримали:

- Диплом 1 ступеня – студент 3 курсу Туник Олександр (науковий керівник – д.е.н., проф. Ткаченко Т.І.).

- Диплом 3 ступеня – студент 4 курсу Орлик Віктор (науковий керівник – доц., к.е.н. Гаврилюк С.П.).

Приємно зазначити, що до числа переможців увійшли і студенти структурних підрозділів КНТЕУ, які отримали дипломи 2 ступеня:

- Негрич Юлія – студентка Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;

- Кононенко Євгенія – студентка Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

У подарунок переможці отримали книги «Туристичне краєзнавство» (авт. Берест Р.Я., Безручко Л.С., 2015 р.).

З вітальним і заключним словом до учасників конференції звернулися голова галузевої конкурсної комісії – ректор ЛІЕТу – Бочан Ігор Омелянович, д.е.н., професор та від членів конкурсної комісії  - Ткаченко Тетяна Іванівна, д.е.н, проф. КНТЕУ, яка, вітаючи переможців та учасників конкурсу, відзначила актуальність тематики, високий науковий рівень виконання робіт та доцільність поглиблення наукових досліджень студентства у сфері туризму; запросила студентів взяти участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи», яка відбудеться в КНТЕУ 6-7 квітня 2015 року.

Після конференції учасникам провели екскурсію Львовом та розповіли багато цікавого щодо історії й культури міста.
Вітаємо переможців та щиро дякуємо за теплий прийом керівництву, організаторам заходу та студентам ЛІЕТу!

20.03.2015
adv