Студентка І курсу ФОАЕК Бурилкіна О.Є. посіла 2-місце на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з Історії України

19 березня 2015 року в Переяслав-Хмельницькому ДПУ ім. Г. Сковороди відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технологічних і гуманітарних наук за напрямом «Історичні науки» у 2014/2015 навчальному році.

На конкурс подано 126 наукових робіт із різних регіонів України. За результатами рецензування визначено 30 найкращих робіт, автори яких взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції для презентації та захисту роботи.

За результатами конкурсу визначено 15 переможців, до яких увійшла студентка першого курсу факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики Київського національного торговельно-економічного університету Бурилкіна Олена Євгеніївна, яка отримала диплом ІІ ступеня.

Із вітальним і заключним словом до учасників конференції звернувся голова галузевої конкурсної комісії ректор Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Г. Сковороди, д.і.н., професор, дійсний член (академік) НАПН Коцур Віктор Петрович, який, вітаючи переможців та учасників конкурсу, відзначив актуальність тематики та високий науковий рівень виконання робіт.

Після конференції учасникам провели екскурсію «Переяслав-Хмельницький історичний».

Вітаємо переможців та щиро дякуємо за гостинність керівництву та організаторам заходу.

18.03.2015
adv