Результати конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

25 березня 2015 р.  у  Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і  гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» у 2014/15 навчальному році.

На конкурс було подано 146 студентських наукових робіт з різних регіонів України. Рецензування робіт проводилось членами галузевої конкурсної комісії, до складу якої увійшли провідні науковці  в галузі бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту.

Другий тур конкурсу проводився в два етапи:

І етап – рецензування робіт членами галузевої конкурсної комісії (19 лютого 2015 р.);

ІІ етап – підсумкова науково-практична конференція (25 березня 2015 р.)

На І етапі за результатами рецензування визначено 36 найкращих робіт, автори яких були запрошені  до участі у підсумковій науково-практичній конференції 25 березня для презентації та захисту роботи. Учасниками конференції стали 39 студентів з 26 вищих навчальних закладів України.

На початку роботи конференції з вступним словом до її учасників звернулась проректор з наукової роботи, д.е.н., професор Мельниченко Світлана Володимирівна, яка відзначила важливість проведення таких заходів для розвитку студентської науки в Україні. Вітальні слова учасникам конференції промовили члени галузевої конкурсної комісії: Сопко Валерія Василівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку КНТЕУ, Бардаш Сергій Володимирович, д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансового аналізу та контролю КНТЕУ, Лазаришина Інна Дмитрівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування, Дерій Василь Антонович, д.е.н., доцент, завідувач кафедри аудиту, аналізу та ревізії Тернопільського національного економічного університету. Виступаючими було відмічено високий науковий рівень робіт, актуальність тематики, необхідність поглиблення наукових досліджень у сфері обліку, аналізу та аудиту.

Презентація та захист студентами наукових робіт відбувався у трьох секційних засіданнях. Автори наукових робіт продемонстрували глибокі теоретичні знання з обліку, аналізу та аудиту, інноваційний підхід до вирішення окремих наукових проблем та креативність мислення. Під час роботи секцій тривало жваве обговорення наукових здобутків студентів. Презентація однієї студентської наукової роботи відбулась в режимі online. Комісія відзначила найкращими наукові доповіді та презентації студентів: Нестеренко Оксани (доповідь на тему: «Відтворення основних засобів у умовах глобалізації економіки», ДВНЗ «Національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»), Пронози Тетяни (доповідь на тему: «Трансфертне ціноутворення та його вплив на облік розрахунків з бюджетом», Київський національний торгово-економічний університет), Бабій Любові (доповідь на тему: «Соціальний аудит як інструмент оцінки та розвитку корпоративної відповідальності банку», Тернопільський національний економічний університет).

Після роботи у секційних засіданнях учасникам провели екскурсію Київським національним торговельно-економічним університетом.

Визначення дипломантів   Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» у 2014/15 навчальному році відбувалось за результатами обох етапів ІІ туру, загальною сумою балів, які виставили члени галузевої конкурсної комісії під час рецензування та захисту наукових робіт.

Всі учасники конференції були відзначені дипломами: дипломи І ступеня отримали  7 студентів, дипломи ІІ ступеня – 13 студентів, дипломи ІІІ ступеня – 19 студентів.

З  заключним словом до учасників конференції звернувся декан ФОАЕК, к.т.н., доцент Харченко Олександр Анатолійович та вручив дипломи переможцям. У подарунок номінанти дипломів І-го ступеня отримали книги «Фінансовий аналіз» (авт. Мних Є.В.)

До числа переможців конкурсу увійшли студенти КНТЕУ та його структурних підрозділів:

- диплом 1 ступеня – студентка 5 курсу Бенько Надія (науковий керівник – д.е.н., проф. Сопко В.В., КНТЕУ);

- диплом 2 ступеня – студентка 4 курсу Проноза Тетяна (науковий керівник – доц., к.е.н. Шаповалова А.П., КНТЕУ);

- диплом 2 ступеня – студентки 4 курсу Мотрюк Алла, Печенюк Юлія (науковий керівник – ст. викладач, к.е.н. Столяр Л.Г., ЧТЕІ КНТЕУ).

- диплом 3 ступеня – студентка 5 курсу Іващішина Ксенія (науковий керівник – доц., к.е.н. Кузнєцова С.О., ХТЕІ КНТЕУ).

Бажаємо нових наукових здобутків та вітаємо переможців студентів вищих навчальних закладів !

ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»

ДВНЗ "Національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

Житомирський державний технологічний університет

Житомирський національний агроекологічний університет