logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Ліцей № 144 імені Г. Ващенка

Загальна інформація

Майстер-клас «Читаємо маркування»

Команда: Пузін Сергій (студент 4 курсу, 5 групи ФТТП), Гудим Анастасія (студентка 3 курсу 5 групи ФТТП), Ступак Юлія (студентка 3 курсу 5 групи ФТТП), Володько Олеся (студентка 4 курсу 5 групи ФТТП), Пасько Олена (студентка 2 курсу 4 групи ФТТП)

Що таке маркування? Які його особливості? Чому на нього слід звертати увагу? І, врешті-решт, яка від нього вигода виробникам? Ці та інші запитання були підняті 19 березня активістами Всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів» на базі ліцею № 144.

Ми поринули у світ численних екологічних знаків, позначень та зображень, що використовуються виробниками та навчили учнів старших класів правильно «читати» маркування, ознайомили їх із його особливостями, зазначили основну інформацію, що повинна містити упаковка. Користь від майстер-класу учні яскраво засвідчили наприкінці, коли їм було запропоновано прочитати маркування на зразках різноманітних упаковок. Із цим завданням вони впоралися на відмінно! Уважно читайте маркування та здійснюйте покупки з радістю! Вивчайте права споживачів та робіть свідомий вибір!

30.03.2015
knteu
1329
остання редакція 30.03.2015
knteu