Мирненська середня загальноосвітня школа I-III ступенів

Бліц-інфо «Якість – понад усе»

Лектор: Ващенко Валентина Вікторівна – доцент кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів

В рамках Консумерського фестивалю 17 березня відбулось бліц-інфо для учнів молодших та старших класів Мирненської середньої загальноосвітньої школи Бориспільського району.

Кожен має право на споживання якісних харчових продуктів. Але для цього потрібно знати як правильно їх обрати. Експерт з якості хлібобулочних виробів Валентина Вікторівна розповіла про можливі дефекти в товарі, який ми споживаємо щодня – хлібі. А також дала поради майбутнім господиням як зробити їхню домашню випічку кулінарними шедеврами.

30.03.2015
knteu