logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Середня загальноосвітняї школа №4 м. Буча Київської області

Загальна інформація

Бліц-інфо «Твій Startup»

Команда: Трубей Оксана Миколаївна (доцент кафедри економіки та фінансів підприємства), Трубей Катерина (студентка 3 курсу, 27 групи ФЕМП)

13.03.2015 р. в рамках  програми заходів VIІ Конcумерського фестивалю «Час діяти!»  відбувся бліц-інфо «Твій Startup». Захід було проведено на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Буча Київської області.

Учні 9-11 класів (близько 70-ти осіб), в цікавій, інтерактивній формі ознайомилися з особливостями започаткування власної справи, дізналися про цікаві факти та відомих людей, для яких мрія стала реальністю, під час тестування перевірили власний підприємницький хист.

Активна участь старшокласників у дискусії на тему започаткування бізнесу засвідчила цікавість і прагнення молоді до власної підприємницької діяльності та необхідність формування відповідних знань і вмінь. Особливий інтерес викликали питання пов’язані з можливостями й перспективами, загрозами й небезпеками власної справи та особливостями започаткування бізнесу в умовах кризи економіки України.

30.03.2015
knteu
2053
остання редакція 30.03.2015
knteu