logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Спеціалізована школа №254 з поглибленим вивченням англійської мови

Загальна інформація

Тренінг «Захисти свій час. Тайм-менеджмент»

Команда: Волобуєв Михайло Іванович (доцент кафедри менеджменту), Загородна Олена (студентка 4 курсу 10 групи ФЕМП)

11 березня 2015 року в рамках проведення VII Консумерського фестивалю «Час діяти!», присвяченого Всесвітньому дню прав споживачів, пройшла зустріч з учнями старших класів (з 8-го по 11-й) Спеціалізованої загальноосвітньої школи № 254 (Святошинський район, м. Київ) на тему «Захисти свій час. Тайм-менеджмент».

У вступному слові доцент Волобуєв М.І. розповів учням про сам Консумерський фестиваль та його принципи, традиції. Крім того, школярам пояснили особливості часу як ресурсу для сучасної молодої людини.

З інформацією про особливості, принципи та закони тайм-менедмженту перед школярами виступила Загородна О.В. Подана інформація була ілюстрована практичними прикладами студентки з власного шкільного та студентського життя. Наприкінці присутнім було роз’яснено, що метою цього заходу було розвинення у них зацікавленості в організованому підході до планування власного часу, власного життя. Після цього школярі ставили запитання про відмінність менеджменту та управління, про методи планування та засоби контролю часу, про основні причини відсутності вільного часу у сучасної людини.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері і закінчилась запрошенням учнів школи в університет на День відкритих дверей. Представники керівництва школи подякували доценту Волобуєву М.І. та студентці Загородній О.В. за доречну та корисну інформацію та висловили побажання проводити такі зустрічі на регулярній основі.

30.03.2015
knteu
2704
остання редакція 30.03.2015
knteu