Гімназія № 39 та Середні загальноосвітні школи №73, 187, 147, 190, 192, 213

Тренінг «Як обрати майбутню професію»

Команда: Ржевський Геннадій Миколайович (директор Центру психологічного забезпечення професійної діяльності, доцент кафедри психології), Пасічник Ольга Петрівна (практикуючий психолог), Войтюк Олена (студентка 4 курсу, 1 групи ФФБС), Сопунова Анаставія (студентка 4 курсу, 1 групи ФФБС)

Центр психологічного забезпечення професійної діяльності кафедри психології в рамках ІV Консумерського фестивалю, що проводився з 12 по 20 березня 2015 р. у КНТЕУ, провів виїзні заходи серед учнів 10–11 класів в гімназії № 39 та СШ №73, 187, ЗНЗ I – III ступенів № 147, 190, 192, 213.

Метою заходу стала популяризація професій за якими готують спеціалістів у КНТЕУ, допомога в профорієнтації серед безлічі професій на ринку праці та у виборі професії абітурієнту. В школах було проведено тренінг «Як обрати професію». В кінці зустрічі практичні психологи запросили учнів шкіл до Центру психологічного забезпечення професійної діяльності на профорієнтаційне тестування з метою індивідуального підбору професії.

30.03.2015
knteu