Відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Готельно-ресторанна справа»

26 березня 2015 року в Київському національному університеті харчових технологій відбулася науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Готельно-ресторанна справа» у 2014/15 навчальному році.

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт складався з рецензування та науково-практичної конференції.

За результатами рецензування визначено 6 найкращих робіт, автори яких взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції для презентації та захисту роботи.

За результатами конкурсу визначено переможців, до яких увійшла і студентка 2 курсу магістратури факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ Людмила Дейниченко, яка отримала Диплом 2 ступеня (науковий керівник – к.т.н. Антонюк І.Ю.).

До числа переможців увійшла і Тетяна Клусович – студентка Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, яка отримала диплом 1 ступеня.

Вітаємо переможців!

26.03.2015