Всеукраїнська наукова студентська конференція "Фінансова політика України в умовах інтеграційних процесів"

20 березня 2015 року студент 5 курсу факультету фінансів та банківської справи Синявський Віталій Вячеславович взяв участь у X ювілейній Всеукраїнській науковій студентській конференції  «Фінансова політика України в умовах інтеграційних процесів: домінанти, ризики та виклики сучасності» з доповіддю «Боргова політика України в контексті співпраці з міжнародними фінансово-кредитними організаціями», науковий керівник к.е.н., доцент кафедри фінансів ФФБС Кучер Г.В.

20.03.2015
adv