В КНТЕУ відбулась олімпіада з Історії української культури

2 квітня 2015 року в університеті відбулася олімпіада з Історії української культури, у якій взяли участь 18 студентів з усіх факультетів навчального закладу. Завдання, що пропонувалися студентам для вирішення, стосувалися первісної культури українських земель, особливостей давньоруського, готичного, ренесансного і барокового стилів в українській культурі.

Усі учасники олімпіади показали високий рівень підготовки та аналітичних здібностей.

Переможцями стали:

І місце ­– Гайдаржі А.О. (ФЕМП 1 курс 10 група), Сіренко І.О. (ФОАЕК 1 курс 5 група);

ІІ місце – Чабак Р.О. (ФРГТБ 1 курс 9 група);

ІІІ місце – Фомін В.В. (ФЕМП 1 курс 4 група).

02.04.2015
adv