Відбувся захист докторської дисертації доцента кафедри комерційного права Бакалінської О.О.

27 березня 2015 року в Науково-дослідному інституті приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України відбувся прилюдний захист докторської дисертації доцента кафедри комерційного права Бакалінської Ольги Олегівни на тему «Правове забезпечення добросовісної конкуренції в Україні: проблеми теорії і практики». Вітаємо колегу з успішним захистом!

27.03.2015
adv