Підвищуємо професіоналізм: відбувся захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук

31 березня 2015 року в Спеціалізованій вченій раді ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України" успішно захищена дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук доцента кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету Герасименко Анжеліки Григорівни на тему "Ринкова влада в умовах трансформації економічних систем" (науковий консультант: доктор економічних наук, професор, ректор КНТЕУ Мазаракі А.А.).

27 березня 2015 року у Спеціалізованій вченій раді Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України успішно захищена дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук доцента кафедри комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету Бакалінської Ольги Олегівни на тему «Правове забезпечення добросовісної конкуренції в Україні: проблеми теорії і практики» (науковий консультант: доктор юридичних наук, професор, помічник президента НАН України  Демченко С.Ф.).

Вітаємо здобувачів наукового ступеня та їх наукових консультантів з успішним захистом.

31.03.2015
adv