ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

21-24 квітня 2015 р. на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка згідно наказу МОН України № 1506 від 23.12.2014 р. проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», в якій взяли участь 71 студентів з 49 ВНЗ України, які представляли 18 областей та м. Київ.

КНТЕУ на олімпіаді представляли студент 3 курсу 11 групи ФЕМП Антонюк М.М. та студентка 2 курсу 4.2 групи ФФБС Ващук Д.М.

Олімпіада проводилася у два етапи, перший з яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, другий – виконання письмового завдання творчого характеру.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія» обидва студенти КНТЕУ стали призерами: Антонюк Микола Миколайович, студент 3 курсу  11 групи ФЕМП, зайняв 3 місце,  а Ващук Дарина Миколаївна, студентка 2 курсу 4.2 групи ФФБС, була нагороджена грамотою «За високий рівень володіння сучасними методами економічних досліджень».

24.04.2015
adv