Семінар-презентація нового аналітичного обладнання компанії «Foss Analytical»

29 квітня 2015 року в рамках співпраці між КНТЕУ та компаніями з виробництва аналітичного обладнання в готелі «Братислава» відбувся науково-практичний семінар компанії «Foss Analytical» (Данія) «Рішення для аналізу якості всіх типів цільних і мелених зернових». На семінарі була проведена презентація нового аналітичного обладнання Infratec Nova та Alphatec для сучасних лабораторій різного рівня, в т.ч. виробничих.

В заході взяли участь співробітники кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів: к.х.н., доц. Гончарова І.В., к.т.н., ст. викл. Казаченко С.В., аспіранти Боліла Н.О., Якобчук Ю.О., Бзенко Н.А., Дьяков О.В.

На семінарі-виставці була представлена лінійка сучасних аналізаторів для аналізу зернових культур. Продемонстрована можливість визначення кількох параметрів продукції/сировини за одне вимірювання: білку, вологи, жиру, крохмалю, клітковини, числа падіння тощо.

Учасники семінару мали можливість отримати детальну інформацію про роботу аналізаторів, провести аналіз зразків продукції/сировини та перевірку роботи аналізаторів Foss на атестованих зразках.

Директором компанії «Foss Analytical» в Україні Олексієм Філоненко надана інформація стосовно використання даного обладнання для визначення якості м’ясних, рибних, молочних продуктів та алкогольних напоїв.

29.04.2015
adv