Випускники КНТЕУ – еліта ТОП-менеджменту українського бізнесу

Випускники яких вузів досягають найбільших успіхів? Де навчалися топ-менеджери відомих українських компаній? Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку та діловий інтернет-портал Hubs дали відповіді на ці питання, створивши рейтинг «50 найефективніших вузів країни» за 2014 рік.

Для цього було оброблено 8 000 звітів акціонерних товариств, резюме 49 000 менеджерів, які працюють у правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях. До рейтингу потрапили півсотні вузів, які підготували найбільше менеджерів для вітчизняного бізнесу. В першій 10-ці знаходяться вузи, випускники яких обіймають найбільше керівних посад в українських компаніях – еліта топ-менеджменту українського бізнесу. Київський національний торговельно-економічний університет потрапив у першу 10-ку, посівши 7 місце.

05.06.2015
adv