Вручення сертифікатів слухачам соціально-психологічних тренінгів

4 червня 2015 року в КНТЕУ відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам соціально-психологічних тренінгів «Ораторське мистецтво», «Особистісне і кар’єрне зростання», «Практикум з гештальт-терапії», «Школа лідера», що проводить Центр психологічного забезпечення професійної діяльності.

Вітаємо слухачів з нагоди успішного завершення програм. Бажаємо активного використання отриманих умінь та навичок під час тренінгів для зростання професіоналізму та в повсякденному житті.

04.06.2015
adv