Конференція “Актуальні проблеми психологічної допомоги, соціальної та медико-психологічної реабілітації учасників АТО”

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 3 червня 2015 року відбулася міжвідомча науково-практична конференція “Актуальні проблеми психологічної допомоги, соціальної та медико-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції”, в якій взяли участь науковці кафедри психології Київського національного торговельно-економічного університету завідувач кафедри психології Корольчук Микола Степанович, професор Корольчук Валентина Миколаївна, доценти кафедри психології: Миронець Сергій Миколайович та Ржевський Геннадій Миколайович.

Організатори конференції Національний університет оборони України імені Івана Черняховського та Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України.

В роботі конференції прийняли участь близько 200 учасників з 36 установ та організацій України, які опікуються питаннями психологічної допомоги, соціальної роботи, медико-психологічної реабілітації військовослужбовців учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців, представники волонтерських організацій й духовенства.

Учасників конференції привітали: перший заступник Міністра оборони України, доктор військових наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Руснак І. С.; начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, доктор військових наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Телелим В. М.; директор Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПНУ, доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Максименко С. Д.

В ході конференції були представлені матеріали сучасних наукових досліджень з питань:

• морально-психологічного забезпечення підготовки та ведення операцій (бойових дій);
  • актуальних проблем психологічної допомоги та реабілітації учасників антитерористичної операції;
  • актуальних проблем підготовки фахівців вищої військової школи;
  • актуальних проблем правового забезпечення соціальних гарантій учасників антитерористичної операції.

03.06.2015
adv