logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

We are the champions – співали вболівальники та гравці ФК «Меркурій»: Кубок м. Києва з футболу у КНТЕУ

Загальна інформація

Без перебільшення тріумфальний матч розіграшу Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд вищих навчальних закладів України відбувся 11 червня 2015 року на легендарному стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.

На поле вийшли фіналісти  ФК «КНТЕУ-Меркурій» (Київський національний торговельно-економічний університет) та ФК «Динамо-Академія» НАВС (Національна академія внутрішніх справ).

Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського був заповнений вболівальниками команд, серед яких, звичайно, вболівала й адміністрація КНТЕУ.

Довгий та тернистий шлях пройшли обидві команди до вирішального поєдинку, іноді граючи з останніх сил.

Так і в фінальному протистоянні – гра була видовищною та запеклою. Вже на 22 хвилині матчу трибуни скандували «Г-о-о-о-л».

На перерву команди пішли за рахунком 1:0 на користь команди «КНТЕУ-Меркурій».

У другому таймі, НАВС наполегливо намагався відігратися. На 68 та 74 хвилині після виходу один на один, карколомний «сейв» голкіпера жовто-синіх врятував команду від потрапляння м'яча у ворота. Меркурій контратакував і мав декілька можливостей збільшити рахунок. І вже на 81 хвилині «КНТЕУ-Меркурій» поставив крапку в цьому фіналі – 2:0.

Торсида вболівальників весь час підтримувала свої команди. Під завершення матчу усі разом однією дружньою сім'єю заспівали гімн України.

До перемоги розіграшу Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд вищих навчальних закладів України команду «КНТЕУ-Меркурій» сьогодні привели голи Олександра Бондаря та Солоненка Віталія, який до того ж був визнаний кращим гравцем матчу.

По завершенню матчу організатори нагородили ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі орденом «За вагомий особистий внесок в розвиток і популяризацію футболу».

Обслуговував матч Кубку Києва відомий арбітр ФІФА – Арановський Євген Анатолійович.

Браво хлопцям! Браво тренеру команди Яценко Олексію Валентиновичу! Браво ректору Мазаракі Анатолію Антоновичу!