Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми»

11 червня  2015 року за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми» студент 1 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Таран Олександр Артурович став лауреатом Третьої премії (науковий керівник: к.е.н., доц. кафедри міжнародної економіки  Головня Ю.І.).

У інтелектуальному змаганні, влаштованому Інститутом стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна», взяли участь понад 400 студентів з 51 вищого навчального закладу. Метою заходу було з’ясувати ставлення молоді до пріоритетів аграрної політики України з урахуванням історичних традицій, національних особливостей, світового досвіду, аграрної кризи радянських часів і перших років незалежності України та сьогоднішніх результатів реформи.

Вітаємо з перемогою та бажаємо плідної роботи на науковій ниві!

11.06.2015
adv