Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів англомовної магістерської програми спеціальності «Міжнародна економіка»

11-12 червня 2015 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів англомовної магістерської програми спеціальності «Міжнародна економіка». Під час захисту магістри-випускники продемонстрували глибокі знання з проблематики дослідних ними питань, що були розкриті в їх випускних кваліфікаційних роботах, широку базу аналітичного та практичного матеріалу, отриманого ними під час навчання, а також вміння не лише чітко та стисло доповідати, але й відповідати на питання високоповажної комісії вільною англійською мовою. Результатом захисту стала 100% якість.

Ми пишаємось нашими випускниками та бажаємо їм подальших успіхів та великих досягнень у майбутньому!

12.06.2015
adv