У Комітеті ВРУ відбулась зустріч з фіналістами І туру конкурсу "Молодий законотворець"

22 червня 2015 року в  Комітеті Верховної Ради України з питань економічної політики пройшла зустріч з фіналістами першого туру конкурсу "Молодий законотворець" – аспірантами та студентами Київського національного торговельно-економічного університету та Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ за участю народного депутата України Кошелєвої А.В. та членів Конкурсної Комісії.

Були запрошені автори найкращих 10-ти робіт. Переможцями конкурсу на даному етапі стали: Далєвська Тетяна – аспірантка факультету фінансів та банківської справи ВТЕІ, Салюк Валентина – аспірантка факультету економіки, менеджменту та права КНТЕУ, яким запропоновано пройти співбесіду на вакантну посаду помічника-консультанта народного депутата України на громадських засадах. Переможцями серед студентів стали Хорольська Катерина  та Кашпрук Ганна – студентки спеціальності «Економічна кібернетика» факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики КНТЕУ, які отримали в подарунок планшет MYTAB Garda з ОС Windows 8.

Усі учасники отримали свідоцтва переможців першого етапу конкурсу та були запрошені на екскурсію у головну будівлю Верховної Ради України.

22.06.2015
adv