Спільне засідання ради з якості та методичної ради КНТЕУ

24 червня 2015 року відбулося спільне засідання ради з якості та методичної ради КНТЕУ.

Із питанням порядку денного «Про пріоритетні напрями розвитку системи управління якістю КНТЕУ» виступила перший проректор з науково-педагогічної роботи  Н.В. Притульська.

Увага присутніх була зосереджена на тому, що університет проводить систематичну багатопланову роботу із удосконалення освітньої діяльності в контексті діючої системи управління якістю. У звітний період КНТЕУ отримав черговий сертифікат відповідності міжнародним стандартам серії ISO 9001.

Протягом 20142015 н.р. відбувалось послідовне впровадження вимог, передбачених Законом України «Про вищу освіту», згідно з відповідною Програмою;  розроблено нові редакції установчих документів тощо.

В результаті обговорення ухвалено Цілі з якості на 2015–2016 н.р. в межах Політики з якості КНТЕУ;  актуалізовану редакцію Настанови з якості та інших документів СУЯ КНТЕУ. Усім підрозділам рекомендовано забезпечувати неухильне виконання планів діяльності на засадах постійного удосконалення.

Із питанням порядку денного «Про методичне забезпечення дисциплін 20152016 н.р.» виступила начальник навчально-методичного відділу Т.В. Божко.

Було наголошено, що методичне забезпечення освітнього процесу є пріоритетним завданням діяльності університету. У 2015–2016 н.р. передбачено викладання 835 дисциплін (ОС бакалавра – 497, ОС магістра – 338). У 2015‑16 н.р. 171 дисципліна (20 %) буде викладатися вперше. На виконання положень Закону України «Про вищу освіту» та відповідно до внутрішньої системи забезпечення якості діяльності були створені робочі групи, якими  розроблено профілі програм, освітньо-професійні програми за кожною спеціальністю та спеціалізацією, систематично проводяться інші види робіт.

Наприкінці засідання було презентовано дві демоверсії електронних підручників:

• «Готельна справа» (автори: Бойко М.Г., Гопкало Л.М. web-дизайнер: Друченко Ю.В.). Презентувала: Л.М. Гопкало, ст.викл. кафедри готельно-ресторанного бізнесу;
  • «Митне регулювання ЗЕД» (за ред. Мазаракі А.А., автори: Мельник Т.М., Дьяченко О.В., Зубко О.В., web-дизайнер: Стратонович Т.Е.) Презентувала:  О.В. Зубко, к.е.н., ст.викл. кафедри міжнародної економіки.

Методична рада підвела підсумки своєї роботи у 20142015 н.р.

Було схвалено відповідні рішення.

23.06.2015
pavel