В КНТЕУ пройшов курс навчання викладачів ВНЗ України за системою “Галактика ERP”

З 22 по 26 червня 2015 року на базі КНТЕУ пройшло навчання викладачів ВНЗ України за системою “Галактика ERP”. У навчанні взяли участь викладачі КНТЕУ, Національного університету ДПС, Національного університету харчових технологій, ДВНЗ “Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана”, Української асоціації сертифікованих бухгалтерів та аудиторів. Мета курсу – навчити викладачів роботі із сучасними ERP-системами для застосування отриманих знань у навчальному процесі.

Курс навчання включав  практичне вивчення основних функцій і можливостей системи на тестовій базі даних. По закінченні навчання викладачі, які успішно пройшли тестування з вивченого матеріалу, отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації від корпорації "Галактика".

Такий курс для навчальних закладів корпорація “Галактика” проводить вже не перший рік, однак вперше на базі нашого вузу. Проведення навчання стало можливим завдяки співпраці факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики ( декан О.А. Харченко), кафедри бухгалтерського обліку (зав. кафедри В.В. Сопко) та корпорації “Галактика” в рамках підготовки магістрів за спеціалізацією “Управління інформаційними ресурсами в обліку”.

26.06.2015
knteu