Бакалаври КНТЕУ отримали дипломи нового зразка

26 червня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів денної форми навчання.

Дипломи бакалаврів отримали 942 випускника: 376 випускників факультету економіки, менеджменту та права (9 – з відзнакою), 98 випускників факультету товарознавства та торговельного підприємництва (1), 95 випускників факультету обліку, аудиту та кібернетики (3), 210 випускників факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (4) та 163 випускника факультету фінансів та банківської справи (5).

З традиційним напутнім словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна. Вітаючи бакалаврів, вона підкреслила, що саме наші студенти одними з перших в Україні отримують дипломи нового зразка з державною реєстрацією згідно Закону «Про вищу освіту».

Із врученням дипломів випускників привітали декани факультетів, які побажали їм щасливого майбутнього та висловили сподівання, що наступного року вони продовжать навчання в нашому університеті, щоб отримати ступінь магістра.

Шановні випускники! Вітаємо вас на новому етапі життя, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та досягнень у професійній діяльності! Чекаємо на вас у магістратурі!

26.06.2015
pavel