Вітаємо ТОП-100 найкращих студентів КНТЕУ!

За ініціативою ради студентського самоврядування КНТЕУ розпочато процес формування системи рейтингового оцінювання діяльності студентів з метою мотивації щодо отримання високого рівня знань, соціальної активності та громадської діяльності. Пропозиція була схвалена адміністрацією університету і після значного обсягу робіт та тривалих дискусій 15 травня 2015 р. вченою радою КНТЕУ затверджено Тимчасове положення про систему рейтингового оцінювання діяльності здобувачів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Рейтингове оцінювання діяльності студентів КНТЕУ за результатами ІІ семестру 2014/15 навчального року повністю завершено, результати студентів усіх факультетів опрацьовано та внесено до єдиної бази.

При визначенні кількісної рейтингової оцінки бралися до уваги досягнення студентів у навчальній, науково-дослідній, культурно-масовій, соціальній та спортивній роботі, громадській діяльності згідно із затвердженим Тимчасовим положенням.

Рейтингове оцінювання за ІІ семестр 2014/15 навчального року має тестовий характер, однак планується, що рейтинг студентів враховуватиметься при призначенні іменних та персональних стипендій, переведенні студентів на вакантні місця державного замовлення, покращенні умов проживання в гуртожитку, заохоченнях, у тому числі матеріальних, формуванні наукового резерву та під час рекомендації щодо вступу до аспірантури тощо.

Щиро дякуємо старостам та РСС факультетів за сумлінне виконання поставлених завдань!

Бажаємо успіхів у новому навчальному році!

РСС КНТЕУ

ТОП-100 найкращих студентів КНТЕУ