Ефективні форми та засоби комунікацій: тема виступу прес-секретаря Групи компаній «Фокстрот» Белецької А.В.

18 вересня 2015 року відбулась відкрита лекція в рамках навчального проекту "Майстерня професійного зростання" прес-секретаря Групи компаній «Фокстрот. Техніка для дому» Белецької Алевтини Володимирівни на тему "Ефективні форми, технології та засоби комунікаційного впливу на сучасному етапі розвитку реклами та PR".

На зустрічі були присутні студенти і викладачі кафедри маркетингу та реклами, які жваво реагували на нові комунікаційні інструменти та технології, про які йшла мова в лекції.

18.09.2015
adv