Кафедра зовнішньоекономічної діяльності підприємства

Співробітництво

зовнішньоекономічної діяльності підприємства

Наукове співробітництво

Кафедра плідно співпрацює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Торгово-промисловою палатою України та Київською торгово-промисловою палатою, ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Дніпропетровським національним університетом, Дніпропетровською національною гірничою академією, Криворізьким технічним університетом, Національним технічним університетом «Львівська політехніка», Харківським державним економічним університетом, Київським національним авіаційним університетом, Дніпропетровським металургійним університетом, Херсонським технічним університетом, Київським національним економічним університетом.     .

Міжнародні зв’язки

Кафедра міжнародної економіки активно та ефективно взаємодіє та співпрацює із зарубіжними навчальними і науковими закладами, інституціями, іноземною студентською аудиторією. Це такі як: Університет Овернь-Клермон 1, Будапештський економічний університет (Угорщина), Економічна академія Молдови (Молдова), Університет Лондон Метрополітен (Велика Британія), Консультаційна Агенція Північної Ірландії), Бялистоцька школа державного управління (Польща) Європейська школа менеджменту (Франція, Німеччина),  Краківський економічний університет (Польща), Університет національного і світового господарства (Болгарія), Технічний університет (Словакія), Болонський університет (Італія), Південноафриканський університет (ПАР), Віденський технічний університет,  Молдавська економічна академія, університет Нікосії.

У 2015 р. кафедра стала переможцем ґрантового конкурсу в Проекті, який отримав фінансування ЄС в рамках ґрантової угоди Еразмус+ Жан Моне «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС: переваги та недоліки для українського суспільства».  Викладачі кафедри беруть участь у конкурсах  на отримання індивідуальних дослідницьких грантів, які фінансуються зарубіжними організаціями. У 2011 р.  Іксарова Н.О. виконувала індивідуальний грант ЮНКТАД, м. Баку, Азербайджанська Дипломатична Академія та у 2015р. за програмою «Eugen lonescu» Університетського Агенства Франкофонії м. Бухарест,  Бухарестська економічна академія.

У 2014 р. Бохан А. В.  отримала індивідуальний грант за проектом «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно з положеннями європейських кваліфікаційних рамок», Польща, м. Лодзь, Центр Європейських Фондів (BFE).

Міжнародні зв’язки здійснюються кафедрою з урахуванням завдань КНТЕУ і демонструють стійку тенденцію до нарощування та забезпечують поглиблення наукової співпраці науково-викладацького колективу з міжнародними контрагентами з метою подальшої інтеграції вітчизняної освіти в європейський освітянський простір.

18.06.2013
chronon