Кафедра міжнародного менеджменту
Кафедра міжнародного менеджменту

Спеціалізація "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" (бакалавр)

міжнародного менеджменту

Ти молодий, рішучий і мрієш підкорити світ?!

Тоді обирай

бакалаврську освітню програму (спеціалізацію)

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Набуті знання й уміння стануть твоєю конкурентною перевагою на ринку праці.

Бакалаврська програма за спеціалізацією «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» є унікальним поєднанням менеджерської освіти та комплексу знань з організації роботи успішного суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності.

Навчаючись на цій програмі ти:

- станеш фаховим управлінцем, здатним демонструвати навички взаємодії, лідерства, командної роботи;

- отримаєш знання, необхідні для розв’язання складних практичних проблем у сфері менеджменту;

- набудеш практичного досвіду з визначення й обґрунтування стратегії виходу на зовнішній ринок, проведення переговорів з контрагентами, складання типових контрактів, супроводу їх виконання;

- опануєш процеси декларування товарів, поміщення у різні митні режими, розрахунку митної вартості, митних платежів, формування ціни при здійсненні зовнішньоторговельних операцій з урахуванням ризиків та відповідальності сторін згідно з умовами контракту;

- поглибиш рівень ділової іноземної мови.

Ми готуємо фахівців з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності для потужних вітчизняних експортерів, міжнародних компаній, підприємств середнього бізнесу. А якщо ти мрієш про власну справу, то вміння організувати закупівлю імпортного обладнання або сировини,  налагодити експортні поставки на обрані ринки, стануть тобі у нагоді.

Сьогодні наші випускники успішно працюють в Офісі з просування експорту,  у Національному банку України, в профільних міністерствах, в компаніях-суб’єктах міжнародного бізнесу, розвивають власну, орієнтовану на експорт, справу.

Випускники програми мають можливість продовжити навчання, обравши магістерську програму КНТЕУ, інших провідних вітчизняних та зарубіжних університетів, бізнес-шкіл світу.

Обираючи бакалаврську програму за спеціалізацією «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», пам’ятай про можливість навчатися українською та англійською мовами.

Крокуй з нами. Ми знаємо шлях до карєрного успіху!

21.06.2019
остання редакція 29.04.2020