Кафедра міжнародного менеджменту
Кафедра міжнародного менеджменту

Випускники ОП "Менеджмент ЗЕД", бакалавр

міжнародного менеджменту

Випускники ОП «Менеджмент ЗЕД»

Іксарова Наталія

начальник відділу двосторонніх відносин управління європейських та міжнародних відносин Департаменту міжнародного співробітництва НБУ

Анастасія Битько

Підприємиця, сертифікована консультантка з експорту
→ Експертка з питань міжнародної торгівлі з досвідом 9+ років
→ Співзасновниця соціального підприємництва Vilni
→ Співзасновниця експортної консалтингової агенції «Export Solutions»
→ Тренерка та консультантка в проектах Школа бізнесу Нова пошта, ООН, UNIDO та Торгово-промислової палати України

Генералов Олександр

Product Owner - Smart TA

Єдина система для керування обладнанням на основі накопиченого досвіду та історії прийняття рішень для птахофабрик МХП. Мета проекту - підвищити ефективність виробництва на всіх етапах.

Кабанець Сніжана

Юрист з питань виробництва

ПрАТ «А/Т тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки»

Ольга Чурікова

Після завершення бакалаврату за ОП Менеджмент ЗЕД подала заявку на програму відбору від Українського глобального університету (функціонував за підтримки офісу Президента та Київської школи економіки) та отримала стипендію на навчання в ESCP за програмою Master in Management.

Наразі проживає у Берліні, працює менеджером ЗЕД в компанії Niboline та завершує навчання в бізнес-школі ESCP.

Марчук Ірина

Посада: Молодший фахівець з маркетингу; ТОВ «Лореаль Україна»

Junior Brand Manager; LLC L’Oréal Ukraine

Коваль Сергій

Екзек'ютор в відділі продажу зернових та олійних культур в компанії ПрАТ «МХП» (створення / редагування контрактів, проведення процедури комплаєнс, виставлення інвойсів (розрахунок з контрагентами), супровід контрактів.

остання редакція 21.05.2024