Кафедра міжнародного менеджменту
Кафедра міжнародного менеджменту

Cпеціалізація "Міжнародний менеджмент" (бакалавр)

міжнародного менеджменту

Ти амбітний і сповнений сил?

Готовий до нових перемог і звершень?

Оточуєш себе цікавими людьми і перспективними можливостями?

Тоді тобі точно сподобається наша Лідерська Програма –

«Міжнародний Менеджмент»!

Наша нова бакалаврська освітня програма (спеціалізація) «Міжнародний менеджмент» формує глобальний інтелектуальний клімат – міжнародну академічну мобільність в освітньому просторі і спрямована на підготовку менеджерів нового покоління, які можуть протистояти глобальним викликам мінливої економіки та суспільства завдяки використанню найкращих практик управління для нових типів компаній.

Бакалаврська освітня програма «Міжнародний менеджмент» – це інтенсивна освітня програма, яка відповідає найбільш сучасним тенденціям у бізнес-освіті та орієнтована на формування глибокого розуміння основних концепцій міжнародного менеджменту.

Ми готуємо висококваліфікованих менеджерів для швидкозростаючих вітчизняних та міжнародних компаній, а також дослідників сучасного міжнародного менеджменту з аналітичними, лідерськими та крос-культурними навичками і глобальним підприємницьким інстинктом.

Студенти отримують навички для ведення бізнесу в сучасному міжнародному економічному середовищі, набувають аналітичних компетенцій для планування і прогнозування діяльності компанії, бюджетування, управління ефективністю, стратегічного розвитку управління ланцюжком поставок і фінансами, а також потужні м'які навички командної роботи у міжнародних корпораціях.

Наші випускники обіймають посади у вітчизняних та міжнародних компаніях: директор з розвитку, керівник проекту, консультант бізнес-процесів (у тому числі злиття та поглинання) тощо. Випускники програми орієнтовані на продовження навчання у провідних українських і зарубіжних університетах та бізнес-школах.

Наші випускники можуть стати управлінцями у багатонаціональних корпораціях або реалізовувати свої власні підприємницькі амбіції та ідеї у міжнародному бізнесі!

29.04.2020
остання редакція 29.04.2020