Представник КНТЕУ взяв участь у Міжнародному екологічному форумі «Екологія, освіта, наука»
Загальна інформація
Професор кафедри технології і організації ресторанного господарства Левандовський Л.В. взяв участь у Міжнародному екологічному форумі «Екологія, освіта, наука», який відбувся 2 березня 2016 року в Національній академії педагогічних наук України.
Професор виступив із доповіддю «Антиоксиданти у харчових продуктах». За результатами участі у форумі йому вручено сертифікат, підписаний Президентом Національної академії педагогічних наук України Кременем В.Г.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)