Оголошеннявсі

Представник КНТЕУ взяв участь у Міжнародному екологічному форумі «Екологія, освіта, наука»

Професор кафедри технології і організації ресторанного господарства Левандовський Л.В. взяв участь у Міжнародному екологічному форумі «Екологія, освіта, наука», який відбувся 2 березня 2016 року в Національній академії педагогічних наук України.

Професор виступив із доповіддю «Антиоксиданти у харчових продуктах». За результатами участі у форумі йому вручено сертифікат, підписаний Президентом Національної академії педагогічних наук України Кременем В.Г.

02.03.2016
adv