БАКАЛАВР на умовах одночасного навчання

Вступнику

Скористайтесь унікальною можливістю, що забезпечить підвищення Вашої конкурентоспроможності на ринку праці!

Згідно з Правилами прийому на навчання до ДТЕУ в 2024 р. особи, які не менше одного року здобувають в ДТЕУ або в іншому закладі вищої освіти ступінь бакалавра та виконують у повному обсязі навчальний план, можуть вступати на перший рік навчання зі скороченим строком навчання для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю за кошти фізичних та/або юридичних осіб за результатами НМТ або ЗНО.

Ви маєте можливість вступити на будь-яку спеціальність ДТЕУ на вакантні місця ліцензійного обсягу

аааааа

Заяви для участі у конкурсному відборі подаються онлайн чи особисто в приймальній комісії:

Додаткові етапи зарахування на вакантні місця

Дати подання заяв та документів

І чергова сесія

01 вересня – 25 вересня

ІІ чергова  сесія

27 вересня – 25 жовтня

Для подання заяви дистанційно необхідно:

1. Обрати бажану спеціальність, освітню програму
  2. На електронну пошту paralel@knute.edu.ua надіслати копії документів та заяву (заповнену та підписану власноруч). У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові.
  3. Після отримання заяви приймальна комісія зателефонує Вам для надання інформації про подальші Ваші дії.

Документи, які необхідно надати / надіслати:

Студентам ДТЕУ:

• документ, що посвідчує особу
  • ідентифікаційний номер

Студентам інших закладів вищої освіти:

• документ, що посвідчує особу
  • ідентифікаційний номер
  • свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти (з додатком)
  • сертифікат ЗНО (з інформаційною карткою, в якій вказано результати ЗНО)
  • військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних
  • довідка видана за місцем навчання
  • виписку з навчальної карти студента