Друге засідання “PROJECT MANAGEMENT STUDIO” видалось надзвичайно цікавим
Загальна інформація
На черговому засіданні “PROJECT MANAGEMENT STUDIO” студенти (магістри спеціалізації "Торговельний менеджмент", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності») взяли участь у бізнес-грі “Spotlight” – Project Management. Студенти були дуже активні і сповнені ентузіазму.
Під час гри учасники отримали навички та практичні знання у сфері управління часом, управління ризиками, розвитку лідерських якостей. Задовольнивши цього разу свій інтелектуальний голод, студенти з нетерпінням чекають на продовження захоплюючих ігор у "Project Management Studio".
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)