Друге засідання “PROJECT MANAGEMENT STUDIO” видалось надзвичайно цікавим

На черговому засіданні “PROJECT MANAGEMENT STUDIO” студенти (магістри спеціалізації "Торговельний менеджмент", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності») взяли участь у бізнес-грі “Spotlight” – Project Management. Студенти були дуже активні і сповнені ентузіазму.

Під час гри учасники отримали навички та практичні знання у сфері управління часом, управління ризиками, розвитку лідерських якостей. Задовольнивши цього разу свій інтелектуальний голод, студенти з нетерпінням чекають на продовження захоплюючих ігор у "Project Management Studio".

22.03.2016
adv