Презентація вдалих Digital проектів для майбутніх інтернет-маркетологів
Загальна інформація
За сприяння кафедри маркетингу та реклами 4 квітня 2016 року відбувся лекторій "Коротко про digital". Спікером виступив співвласник, Маркетинг директор рекламного агентства «Soda Digital» Кирил Притула.
Ціль заходу – знайомство студентів із практичними прикладами роботи інструментів Digital, презентація вдалих проектів, надання можливості отримати компетентну оцінку й консультацію практика та експерта в цій сфері.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)